•   +48 600 004 917

BOX SILVER

370,00 zł

Nowy produkt

Opis skrócony

Oryginalna torebka składająca się z dwóch części, które można nosić razem, jako jedną torebkę lub każdą z nich - osobno. Większa - doskonale sprawdzi się jako tradycyjna listonoszka, zawieszona na grubszym pasku, na ramieniu. Mniejsza, zawieszona na cienkim pasku, może być noszona na ramieniu lub na biodrach, gdy pasek zostanie zapięty wokół talii. Bardzo stylowy, skórzany dodatek.

Torebka listonoszka

Abyś była wyjątkowa stworzyliśmy torebkę BOX. Torebka podwójna! Wykonana w 100% ze skóry naturalnej, w kolorze srebrnym. Noszona jako całość zwraca uwagę swoją bryłą. Każda z dwóch części torebki może być noszona także oddzielnie, na trzy sposoby. Większa część torebki ma kształt prostokąta i może być  tradycyjną listonoszką, noszoną na pasku. Mniejsza może być noszona na ramieniu, na cienkim paseczku lub na biodrach i spełniać funkcję nerki. Wówczas pasek zostanie fantazyjnie owinięty wokół bioder.

W środku każdej części jest wewnętrzna kieszeń, zapinana na zamek. Na zamówienie indywidualne możliwość wyboru koloru, rodzaju i wykończenia skóry.

Materiałskóra naturalna
Kolorsrebrny, granatowy
Kieszeniewewnętrzna
Zapięciezamek
Podszewkatak
Wykonanieręczne
PochodzeniePolska
Dostępnośćdostępna
Czas realizacji7-14 dni
Gwarancja2 lata
z tej samej Kategorii

Inne produkty

Proszę czekać
Usuń