•   +48 600 004 917

Zostań Naszą Ambasadorką!

Zostań Naszą Ambasadorką!

Naszą ideą jest tworzenie świadomości polskiej, unikalnej mody. Pragniemy, aby produkty naszej marki dotarły do jak największej liczby kobiet. Dlatego, stworzyliśmy program Zostań Naszą Ambasadorką. Ambasadorka COME BAG to kobieta, która jest kwintesencją naszej klientki. Jest odważna, przedsiębiorcza, świadoma swojego stylu i uwielbia nasze torebki. Wie o nich wszystko, potrafi o nich opowiedzieć, zna naszą filozofię i chce tę wiedzę przekazać dalej. Pragnie promować polską modę za pośrednictwem naszych produktów. Chce, aby stylizacja każdej jej znanej kobiety była uzupełniona oryginalnym i modnym dodatkiem. Chce tworzyć kobiety wyróżniające się z tłumu.

Pierwszą Ambasadorką została Agnieszka Dudek. Jest na co dzień stylistką. Pomaga w znalezieniu odpowiedniego stylu dla danej sylwetki i osobowości, dobierając swoim klientom ubrania i dodatki. Robi to świetnie, uwypukla pozytywne cechy każdego. Odważnie dobiera dodatki, na przykład nasze torebki, które podkreślają unikalność i charakter. Oczywiście sama Agnieszka również nosi nasze torebki, zawsze wygląda z nimi zjawiskowo. Oprócz bycia stylistką, prowadzi też firmę zajmującą się dekoracjami okiennymi i metamorfozą wnętrz mieszkalnych.

Chcemy powiększać nasz zespół. Pragniemy szerzyć naszą ideę na całym świecie. Do tego potrzebujemy Ciebie, naszej przyszłej Ambasadorki. Jeśli chcesz nam pomóc w szerzeniu polskiej mody, napisz do nas i dowiedz się o korzyściach! Czekamy na Ciebie!

   

   

       

     

   

   

   

   

Please wait...
Remove