GWIAZDA POLSKIEGO BALETU NASZĄ NOWĄ AMBASADORKĄ!

Nasa ambasadorka, primabalerina z torebką w kształcie koła wykonaną z bydlęcej skóry naturalnej - MINI RING

Naszą nową Ambasadorką została niesamowita Aneta Wira-Ostaszyk!

Pani Aneta jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Baletowej, a obecnie artystką Polskiego Baletu Narodowego. Jest także autorką bloga o codziennym życiu profesjonalnej tancerki, propagatorką sztuki baletowej w Polsce. Często reprezentuje nasz kraj na najlepszych scenach za granicą. Na co dzień ceni klasykę, minimalizm i zdrowy styl życia, a baletowa wrażliwość ukierunkowała jej poczucie estetyki. W wolnych chwilach pasjonuje się urządzaniem wnętrz.

Każdy dzień zaczyna od zdrowego śniadania. Potem biegnie do Opery Narodowej, gdzie (z krótkimi przerwami) trenuje do wieczora! W domu zjada kolację i ma czas dla siebie; pracuje przy swoim blogu, przygotowuje artykuły do mediów społecznościowych. Wieczorny spacer z psem to codzienny obowiązek i zakończenie dnia. Gdy gra w spektaklu, wraca do domu bardzo późno – zmęczona, ale zawsze szczęśliwa. Bo balet to jej życie! Ogromna pasja, dla której jest w stanie poświęcić wiele pracy, często nadludzkiego wysiłku i czasu. Wykonuje taki zawód, w którym trzeba być w ciągłej, doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej. Balet wymaga nieustannej pracy nad swoimi umiejętnościami i samodoskonalenia się.

Dodatkowo, znajduje czas na siłownię, podróże i wykonywanie pięknych sesji zdjęciowych.

Pani Aneta została naszą Ambasadorką, gdyż ceni sobie rzeczy tworzone z pasją, oryginalne i przykuwające uwagę. Jest nietuzinkową osobą i lubi otaczać się unikalnymi przedmiotami. Nasze torebki, jedyne w swoim rodzaju, wspaniale współgrają z temperamentem Pani Anety. Z naszymi dodatkami tworzy piękne stylizacje modowe, o czym pisze na swoim blogu.  Nasze torebki ją cieszą. Sprawiają, że jej stylizacje i ona sama jeszcze bardziej przykuwają wzrok! Wierzymy, że torebki noszone przez naszą Ambasadorkę zaciekawią inne kobiety pełne pasji, energii i chęci wyróżnienia się spośród tłumu. Marka COME BAG jest stworzona dla kobiet, które wybierają rzeczy inne, zaprojektowane, unikalne. Kobietą, która jest naszym wzorem jest Aneta Wira-Ostaszyk! Dziękujemy!