METAMORFOZA – MOJE ŻYCIE, MÓJ STYL.

Każda z nas jest inna. Brunetka lub blondynka, puszysta albo koścista, wesoła czy raczej smutna. Bardzo się różnimy, ale też paradoksalnie, wiele nas łączy.

Oczywistym jest to, że każda z nas poprzez swój wygląd wyraża się siebie. Nasz wygląd opowiada o nas. Wysportowana sylwetka, płaszcz w czerwonym, ognistym kolorze, zielone szpilki czy bardzo oryginalna torebka COME BAG – to nasz przekaz dla innych.

Oczywistym jest też, że to, jak wyglądamy, a jak chciałybyśmy wyglądać, to często dwie różne rzeczy. Tu „winę” ponosi za to nasze lenistwo, nierozwiązane problemy lub brak pomysłu na siebie.

Jedną z genialnych akcji, które pomagają w rozwiązaniu takiej sytuacji, są programy typu metamorfoza, organizowane dla kobiet, by wesprzeć je we wszechstronnej zmianie i dać im „nowe życie”.

COME BAG, jako partner, bierze udział w programie „Metamorfoza nowe życie NOWA TY”, organizowanym przez krakowską Clinic Vivien. Poczytajcie o tym programie, poznajcie dwie cudne kobiety, które odważyły się wysłać zgłoszenie do programu i walczą o siebie.

My, jako partnerzy, jako wisienkę na torcie, podarujemy Pani, która wygra cały konkurs, naszą torebkę, która podkreśli jej osobowość i nowy styl (a może stary, tylko wcześniej nieodkryty?)…