•   +48 600 004 917

NASZE KLIENTKI

NASZE KLIENTKI

Wyjątkowe. Przedsiębiorcze, odważne, szalone, otwarte, sympatyczne i piękne. Reagują na nasze torebki żywiołowo. Ogromnie cieszy je to, że widzą takie torebki, jakich nigdy wcześniej nie widziały. Wiedzą, że jeśli je kupią, to będą mieć coś innego, coś, co będzie się wyróżniać. Unikalność naszych torebek to dla nich ich główna zaleta.

Zaskakują nas tym, że zawsze sięgają po tą torebkę, która idealnie do nich pasuje.

Pani w czarnej ramonesce, rozkloszowanej spódnicy i czerwonych szpilkach sięga po MINI RING RED i wygląda z nim idealnie.

Pani w dżinsach, beżowej marynarce i w szpilkach - pomarańczowej i niebieskiej - od razu wybiera DAZZ BEIGE i wygląda z nim genialnie.

Pani w czarnym kapeluszu, białej koszuli, kamizelce, spodniach i czarnych oksfordkach sięga po FAN BLACK&WHITE i wygląda z nim perfekcyjnie.

Pani w czarnej sukni, z elegancką kameą na szyi nosi RING BLACK i prezentuje się jak milion dolarów.

Pani w skórzanej kurtce, ołówkowej spódnicy i genialnych bordowych botkach zamawia u nas RING z przepięknej, włoskiej skóry, z tłoczeniem we wzór węża i metalicznym połyskiem. No i wygląda... genialnie.

Moglibyśmy tak wymieniać długo. Bardzo często zaprzyjaźniamy się z Naszymi Klientkami. Wiele z nich do nas wraca, co jest dla nas ogromną nagrodą. Świadczy to o tym, że nasze torebki spełniają ich oczekiwania, co do wyglądu i jakości. Panie często przyprowadzają swoje koleżanki i tak powiększa się grono kobiet, dla których tworzymy i które uwielbiamy.  Nadają sens naszej pracy. Pozdrawiamy Was. Przysyłajcie nam swoje zdjęcia, my je uwielbiamy!

Proszę czekać
Usuń