•   +48 600 004 917

Modne torebki: Wiosna/Lato 2018

Modne torebki: Wiosna/Lato 2018

Zima w tym roku nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ale już dzisiaj warto przyjrzeć się temu, co będzie trendy w nadchodzących miesiącach. Sprawdźmy, jakie modne torebki proponują nam trendsetterzy świata mody na wiosnę i lato 2018.

modna torebka

Torebki wiosenne i torebki letnie, których nie sposób przegapić

Podczas pokazów zwiastujących trendy na 2018 rok królowały przede wszystkim wyraziste projekty. W pierwszej połowie nowego roku torebka powinna może nie szokować, ale przykuwać uwagę od pierwszego spojrzenia. Sposobów na osiągnięcie tego celu jest kilka. Jednym z nich są chociażby frędzle inspirowane klimatami dzikiego zachodu lub rytmów disco z lat ’80. Długie, wielobarwne frędzle wyróżniają torebki wiosenne i torebki letnie w propozycjach wielu projektantów. Jedną z nich jest chociażby kolekcja torebek Calvin Klein lub Cristiano Burani. Innymi rozwiązaniami, którymi projektanci chcą zwrócić uwagę są torebki udające wełniane sploty, futrzane elementy, hafty, egzotyczne wzory oraz torebki wiosenne i torebki letnie w rozmiarze oversize. Modne będą także torebki małe, na długim pasku przewieszonym przez ramię lub okręconym wokół bioder.

Modne torebki: kolor ma znaczenie

Kobietom, dla których frędzle mogą być zbyt ekstrawaganckie, projektanci proponują bardziej standardowe bryły podkreślone odpowiednio dobranymi neonowymi kolorami. Domy mody stawiają na torebki w różnych odcieniach pasteli: żółć, pistacja, kanarkowy, beż, limonka. Barwy te dodają lekkości w wiosennych stylizacjach, szczególnie, że w zimowych szafach wielu Polek wciąż panują czerń, brąz, granat i odcienie szarości. Pastelom dotrzymuje kroku ponadczasowy kolor czerwony, który będzie wyróżniał torebki letnie i torebki wiosenne w 2018 roku. Uniwersalny czerwony świetnie nadaje się do przełamania stylistycznych konwenansów, a dodatek w tym kolorze (buty, torebka czy pasek) zawsze dodaje seksapilu, podkreśla pewność siebie i emanuje kobiecością. Kolor modnej torebki często ‘”zlewa” się z kolorem stylizacji, którą uzupełnia.Torebka często jest wykonana z tego samego materiału, co ubranie lub ma tą samą fakturę.

torebka na latotorebka na wiosnę

Torebki skórzane ręcznie robione

Wróćmy jednak do meritum tego wpisu, którym są modne torebki w sezonie Wiosna/Lato 2018. Po raz kolejny styliści będą doceniać ręcznie szyte torebki i torebki na zamówienie. W czasach, w których króluje konfekcja, torebki handmade są prawdziwym białym krukiem. W modzie będą przede wszystkim ręcznie szyte torebki ze skóry w kolorach białym, brązowym i czarnym. To ukłon w stronę wiecznie młodej i nieodzownie modnej klasyki. Odrębną kategorią są torebki na zamówienie, które przygotowane specjalnie z myślą o przyszłej właścicielce mogą odzwierciedlać precyzyjne jej odzieżowe preferencje i wyróżniać jej stylizację z tłumu. Ręcznie szyte torebki to także gwarancja lepszego wykonania, które będzie procentować trwałością torebki handmade. 

torebka w kształcie koła

Wiosna/Lato 2018:
modne torebki o niesztampowych kształtach

W najcieplejsze miesiące tego roku wyobraźnię będą rozpalać torebki owalne, które brylowały na wybiegach podczas pokazów zwiastujących trendy na 2018 rok. Kształt inspirowany kołem posiadały torebki wiosenne i torebki letnie światowych guru, m.in. kolekcja torebek D&G, Vuitton lub Hindmarch. Dodajmy, że kształt koła czy półokręgu jest motywem przewodnim niezależnie od rozmiaru torebki – owalne mogą być zarówno kopertówki, jak i duże torby na ramię.

Proszę czekać
Usuń