WARSAW FASHION DAY I COME BAG NA WYBIEGU!

16 maja wzięliśmy udział w charytatywnym pokazie mody WARSAW FASHION DAY. Organizowała go już trzeci raz projektantka Mariola Turbiarz.

Pokaz mody odbył się w warszawskim Digital Knowledge Village, a jego głównym celem było wsparcie Fundacji Spełnionych Marzeń, która pomaga pacjentom pięciu dziecięcych ośrodków onkologicznych w Polsce.

W wydarzeniu wzięli udział znani dziennikarze, prezenterzy telewizyjni, aktorzy, wokaliści: Karolina Szostak, Beata Tadla, Krystyna Mazurówna, Danuta Błażejczyk, Jolanta Borowiec, Katarzyna Paskuda, Agnieszka Wielgosz, Monika Dryl, Karolina Nolbrzak, Karolina Nowakowska, Ewa Pacuła, Patrycja Szczepanowska, Alicja Węgorzewska , Agnieszka Mrozińska, Ewa Pacuła , Anna Grycewicz, Anna Kłys, Robert Janowski, Paweł Stasiak, Tomasz Ciachorowski, Jacek Rozenek, Leszek Stanek, Ryszard Rembiszewski, Adrian Furgalski, Krzysztof Gojdź .
Wydarzenie poprowadziła już po raz trzeci dziennikarka i prezenterka telewizyjna Paulina Drażba.

Torebki COME BAG prezentowane były wraz z kolekcją Marioli Turbiarz. Na wybiegu nosiły je zaproszone znane osoby i profesjonalne modelki. W stworzeniu idealnych stylizacji pomagała Agnieszka Dudek – nasza ambasadorka i właścicielka DNA Stylu.

Nasze torebki w pokazie pochodziły z naszej najnowszej letniej kolekcji. Królują tu fuksja, błękit, beż, i cytrynowy. Oczywiście na wybiegu pojawiły się też modele w klasycznych kolorach: czerni, szarości, granatu czy czerwieni. Zaprezentowaliśmy też naszą nowość: torebkę-kuferek, jak zwykle geometryczną, z nietypowym dodatkiem. Rączki torebki zostały wykonane ze stali, podobnie, jak w naszym modelu RING.

Zachwyciliśmy się prezentacją naszych torebek przez Kasię Paskudę, Ewę Pacułę i Karolinę Nolbrzak. Kasia Paskuda prezentowała FAN BLUE. W zestawieniu z czarną spódnicą i kolorową bluzką z disneyowskim printem wyglądał świetnie. Ewa Pacuła nosiła na wybiegu RING uszyty z oliwkowej skóry, co przy oliwkowej długiej sukni, z metalicznymi elementami, wyglądało rewelacyjnie. Karolina Nolbrzak ubrana była w różnokolorową bomberkę i spódnicę, do których dobrałyśmy energetyczną, jak modelka – ORIGAMI FUXIA. Oglądanie naszych torebek na wybiegu było dla nas, jako projektantów niesamowitym przeżyciem. Energetyczna muzyka i bębny Marcina Urzędowskiego dopełniały ten magiczny moment.

Jednak, co najważniejsze, poprzez udział w tym modowym wydarzeniu wsparliśmy dzieci oraz Karolinę Cygę, którzy tego po prostu potrzebują. Takie chwile dodają skrzydeł. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy pomóc.

Przedstawiamy Wam zdjęcia z tego wydarzenia, zrobione przez Martynę, stawiającą pierwsze kroki w fotografii. Napiszcie, czy Wam się podobają. Dziękujemy za poświęcony czas, pozdrawiamy serdecznie wszystkich czytelników!