WITAJCIE NA NASZYM BLOGU!

Będziemy tu systematycznie pisać dla Was o ważnych wydarzeniach, w których będziemy brać udział, o eventach, targach, sesjach fotograficznych. Będziemy się chwalić ważnymi publikacjami, współpracą z mediami.

 

Zawsze też możecie liczyć na to, że spotkacie się tu z ciekawymi osobami, z którymi współpracujemy: ze stylistami, fotografami, architektami, dziennikarzami, projektantami designu itp. Znamy wiele ciekawych osób, otwartych, kreatywnych, realizujących swoje pasje i pomysły.

Oczywiście, opowiemy też o naszych Klientkach, które są odważne, silne, oryginalne i chcą poprzez wybór naszej torebki podkreślić swoją osobowość. Są bardzo sympatyczne i wiele z nich do nas wraca, a my się z nimi zaprzyjaźniamy. Dzięki ich zaufaniu to, co robimy nabiera sensu i daje motywację do dalszego działania.

Nasze torebki są zaprojektowane, unikalne i oryginalne; uszyte w Polsce, z doskonałych skór i dodatków, więc mamy dużo do opowiedzenia i pokazania.

Możemy razem stworzyć coś wspaniałego, dlatego bądźcie z nami, piszcie do nas, o czym chciałybyście czytać, czego się dowiedzieć; piszcie, jakie torebki kochacie i jakie chciałybyście nosić; napiszcie jakie jesteście! Tworzymy dla Was. Pozdrawiamy! COME BAG.

Na zdjęciu Cammy w fantastycznej stylizacji z naszą torebką RING.